Tak jako život pochází ze sexu, tak úcta k lidskému životu vychází z úcty k sexu.

Henry Havelock Ellis


Tantrické masáže

Tantrická masáž je celotělní masáž zaměřující se na práci se sexuálním vzrušením a s energií v něm obsažené.

Cílem masáže je vybudit energii a rozvést ji po celém těle. Umožnit klientovi, aby se do této energie uvolnil, těšil se jí a užíval si ji. Výsledný stav uvolnění kombinovaný s velkým množstvím energie je pro naši civilizaci nepoznaný.

Dalším aspektem tantrické masáže je prožitek uctívání. Při masáži je tělo masírovaného uctíváno. Objektem uctívání je i vlastní prožívání vzrušení, protože je projevem přítomné energie boha a bohyně (životodárné polaritě mezi mužem a ženou).

Znalost tantrických technik na straně přijímajícího není nutná. Zkušenosti s tantrickými technikami mohou účinek masáže ještě znásobit. Při úvodním rozhovoru maséři nabídnou a vysvětlí některé vhodné techniky (dýchání, velký tah, ... ).

Masírují Zuzi a Manguri.

Tantra masáže pro ženy

Speciální rituál kombinující tantrické a taoistické techniky formou jemných doteků, masáže teplým olejem, hlazení hebkými předměty a vzrušující smyslné masáže celého těla.

Pro všechny masáže pro ženy nabízíme výběr masérky (Zuzi) nebo maséra (Manguri) podle vašeho výběru.

Pohlazení tantry

Smyslná masáž probouzející celé tělo a vitalitu v něm obsaženou. Bez masáže intimních partií.

Délka: 1 h, Cena: 1900.- Kč

Uctění Afrodity

Klasická tantrická masáž včetně intimní masáže.

Délka Cena Kč
1,5h 2900
2h 3400
2,5h 3900

 

 

 

 

Léčení Joni

Léčivá masáž zahrnující v sobě techniku vaginálního mappingu.

Délka: 2,5 h, Cena: 2900.- Kč
Doporučujeme balíček 3 sezení za 7900,-

Tantra masáže pro muže

Rituální masáže kombinují tantrické a šamanské techniky pro uvolnění a potěšení celého těla včetně intimních partií. Za pomoci dechu je energie vedena do celého těla při střídání stavů vzrušení a uvolnění. Čím více se tělo dokáže uvolnit, tím více energie obsáhne a celkový prožitek je možné zintensivnit až k extázi. Masáž je možné zakončit uvolněním se do celo tělního orgasmu/potěšení nebo klasickým vyvrcholením.

Masíruje Zuzi

Délka Cena Kč
1,5h 2900
2h 3800

 

 

 

 

Tantra masáže pro páry

Pokud chcete spolu prožít něco nového, přiblížit se partnerovi, společně relaxovat. Masáž prožitá v páru pomůže vnést do vašeho života nové vzrušení a energii. My maséři máme bohaté zkušenosti s párovou dynamikou a budeme s Vás s potěšením provádět na cestě za společným vzrušením. Po masáži také můžete mít prostor sami pro sebe a užít si společný čas. Doporučujeme masáž v jedné místosti vedle sebe. Na přání můžeme zorganizovat paralerní masáž ve dvou oddělených místnostech za příplatek 500 Kč.

Délka Cena Kč
1,5h 5500
2h 7500
2,5h 8500

 

 

 

 

Cena je vždy za masáž včetně dalších 15-20 minut na úvodní a závěrečný pohovor a sprchu.
Grafika : www.sikovna-graficka.cz         WebMaster : Jiří Sedláček